EN / LT

Mokytojų vizitas Portugalijoje

Informacija atnaujinta: 2012-03-10

Užgavėnes sutikome Portugalijoje, Bragos mieste, kur vyko antrasis tarptautinio projekto „Pasakojam Europai" mokytojų susitikimas. Jame dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš seniausios Portugalijoje Schole de Miranda mokyklos bei Vydmantų vidurinės mokyklos projekto koordinatorė socialinė pedagogė Simona Brazdeikienė ir anglų kalbos mokytoja Eglė Paulikienė.

 DSC05819

Į Portugaliją išvykome 2012 vasario 19 d..Sekančią dieną mus pasitiko Schole de Miranda mokytojas Carlos. Po pietų susitikome su mokyklos direktoriumi, mokytojais ir mokiniais. Dalyvavome ekskursijoje po mokyklą ir Bragos miestą. Vasario 21 d. įvyko susitikimas su mokytojų , dalyvaujančių projekte, darbo grupe. Vasario 22 d. -23 d. vykome namo.

DSC05813

 Susitikimų metu bendravome su mokyklos mokiniais, mokytojais. Diskutavome projekto tema, aptarėme priešvelykinio laikotarpio ypatumus Lietuvoje ir Portugalijoje. Ekskursijos vyko po religingiausią Portugalijos miestą, kuriame daug senų bažnyčių, katedrų, istorinių paminklų bei fontanų. Užgavėnių vakare stebėjome persirengėlių karnavalą, kuris yra visiškai kitoks negu lietuviškos Užgavėnės. Stebėjomės, kaip kultūringai linksminasi jaunimas šioje šalyje. Taip pat paragavome ypatingų tradicinių portugališkų patiekalų. Susitarę dėl tolimesnių darbų , išsiskyrėme iki kovo mėnesio susitikimo, vyksiančio Lietuvoje, kada 20 mokinių iš Portugalijos atvyks į mūsų šalį, bus mūsų mokyklos svečiai, gyvens mūsų mokinių šeimose, mokysis lietuvių kalbos, susipažins su lietuviškomis švenčių tradicijomis ir papročiais, keliaus po Lietuvą., domėsis mūsų šalies kultūriniu paveldu.

Projekto koordinatorė
socialinė pedagogė
Simona Brazdeikienė

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Darbuotojų poreikis

Vykdomi projektai, programos

Naujienų užsakymas

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:47
Vakar:35
Šį mėnesį:101
Praėjusį mėnesį:1042
Šiais metais:10825
Šiandiena psl. peržiūrų.:5410
Šį mėnesį psl. peržiūrų:6783

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos