EN / LT

MUKIS

Informacija atnaujinta: 2014-02-03

thumb-mukis-03-21

Mokykloje pavasaris pasitinkamas aktyviai dalyvaujant karjeros veiklose

Nuo šių mokslo metų pradžios Vydmantų vidurinei mokyklai įsijungus į projektą MUKIS (nuoroda: http://www.mukis.lt/lt/pradzia.html ) aktyvi veikla buvo pradėta lapkričio pabaigoje – dirbti priimtas karjeros koordinatorius, sudaryta darbo grupė, atliktas karjeros poreikio tyrimas 8-12 klasėms, dešimtokams pravesta pirma pamoka su karjeros konsultante, mokyklos interneto svetainėje sukurta atskira karjerai skirta nuoroda „Karjeros centras", organizuojami aukštesnių pakopų studijas pristatančių švietimo institucijų atstovų susitikimai su mokyklą baigiančiais mokiniais.

 Galima pasidžiaugti itin aktyviai savo ateitimi, profesinėmis galimybėmis besidominčiais dešimtokais. Jau karjeros poreikio tyrimas parodė, jog mokiniams stinga žinių savęs pažinimo, ateities planavimo srityse. Tad iškart po pirmojo susitikimo su karjeros konsultante buvo suorganizuotos individualios konsultacijos su kiekvienu iš jų. Norinčiųjų konsultuotis tikrai gausu, tad vienos dienos tam neužteko – karjeros konsultantės planuoja atvykti dar ne kartą.

Dvyliktokų dėmesio prašo ir tolimesnes studijas reprezentuojantys įvairių institucijų atstovai. Mokyklą aplankė svečiai iš Klaipėdos universiteto Jūreivystės instituto (nuoroda: http://www.ku.lt/ji ). Jie dvyliktokams pristatė naują bakalauro studijų programą „Jūrų transporto inžinerija". Į susitikimą su dvyliktokais atvyko svečiai iš Žemaitijos kolegijos (nuoroda: http://www.zemko.lt ), Rietavo fakulteto, pristatė jau turimas ir naujas (Turizmo ir laisvalaikio vadyba) ir jungtines programas (kartu su Telšių dailės mokykla sukurta nauja programa „Dekoratyvinė plastika"), papasakojo apie studijų finansavimo, akademinio mobilumo programą Erazmus, tarptautinius kolegijos ryšius, studentus iš užsienio ir dideles galimybes įsidarbinti baigus studijas Žemaitijos kolegijoje. Penktadienį laukiame svečių iš Vilniaus pasienio mokyklos (nuoroda: http://www.pasienietis.lt ) – į susitikimą su dvyliktokais atvyksta ir apie pasienio mokyklą Vilniuje papasakos buvusi Vydmantų vidurinės mokyklos mokinė Evelina Jasulaitytė.

Taip pradėjus, balandis neturėtų būti ramesnis. Tikimasi aktyvaus mokinių dalyvavimo visose karjeros veiklose.

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Darbuotojų poreikis

Vykdomi projektai, programos

Naujienų užsakymas

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:47
Vakar:35
Šį mėnesį:101
Praėjusį mėnesį:1042
Šiais metais:10825
Šiandiena psl. peržiūrų.:5418
Šį mėnesį psl. peržiūrų:6791

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos