EN / LT

Mokykloje – projektas tėvams

Informacija atnaujinta: 2014-03-24

tevu-forumasLietuvos tėvų forumas vykdo projektą ,,Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva", kuriuo siekiama mokyklos bendruomenės sutelkimo. Mūsų mokykla taip pat įsijungė į šį projektą.

 Lietuvos tėvų forumo" pirmininkė Kristina Paulikė vedė įvadinę paskaitą ‚,Kur vaiko laimė ir sėkmė?". Šiame užsiėmime dalyvavo 30 mūsų mokyklos tėvelių. Paskaitoje lektorė trumpai supažindino su Tėvų forumo veikla, tikslais ir vykdoma veikla. Užsiėmime kalbėjome apie realybę, grėsmes, galimybes, aiškinomės, kas stiprina vaiko laimę, koks vaikas yra laimingas, ką daro laimingų vaikų tėvai? Kartu mokėmės kurti tinkamą aplinką, kuri veda ilgalaikės laimės link, kalbėjome apie vertybes, įsitikinimus, emocinį raštingumą ir kompetencijas. Diskusijos metu bandėme atrasti didžiausius trukdžius kelyje į laimę.

Kovo 20 dieną įvyko pirmasis tėvų saviugdos klubo užsiėmimas. Jį vedė projekto moderatorė Loreta Valuckienė. Saviugdos klubo tikslas - suburti tėvelius, kurie nuoširdžiai nori pokyčių mokykloje ir už jos ribų, kurie nebijo pasisakyti, ir nori turėti stiprią savivaldą mokykloje bei patys siūlyti bei įgyvendinti būtiniausius sprendimus. Šio užsiėmimo metu grupė susitarė, kaip dirbs, kokių laikysis taisyklių. Praktinių užduočių metu mokėsi išsakyti savo jausmus, išgirsti pasakotoją, vertinti ne tik savo, bet ir kolegų mintis. Didžioji užsiėmimo dalis

buvo skirta emocinio intelekto ugdymo svarbai, atkreipiant dėmesį į bendrųjų kompetencijų ugdymą nuo ankstyvos vaikystės.

Saviugdos klubo nariai sekančiam užsiėmimui gavo namų darbų ir užduotį – į sekantį susitikimą atsivesti po vieną draugą.

Juk ne veltui sakoma, kad galimybių yra begalė, ir reikia nepamiršti, kad vieninteliai dalykai, kurių kartais pritrūksta, yra iniciatyva, aktyvi žmonių grupė, ir siekis veikti.

 

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Vykdomi projektai, programos

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:24
Vakar:54
Šį mėnesį:916
Praėjusį mėnesį:1116
Šiais metais:916
Šiandiena psl. peržiūrų.:373
Šį mėnesį psl. peržiūrų:15173

ES projektai

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos